Splitter optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC

Cena: 249.00zł
netto: 202.44zł, stawka vat :23%

Splitter optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC

Symbol: IOSATSPM4

Splitter optyczny 1x4 Megasat to element stosowany do podzia?u sygna?u optycznego pochodz?cego z konwertera lub nadajnika optycznego

Splitter optyczny 1x4 Megasat to element stosowany do podzia?u sygna?u optycznego pochodz?cego z konwertera lub nadajnika optycznego wchodz?cego w sk?ad zestawu. Sygna? ?wiat?owodowy dzielony jest na cztery tory optyczne. Splitter sprzedawany wraz z okablowaniem (foto)

Specyfikacja Techniczna


- w

ej?cia:

1 x kabel

1m

z wtykiem

FC

/

PC


- w

yj?cia:

4

x kabel

1m

z wtykiem

FC

/

PC


- d

?ugo?? fali:

1310nm

/

1550nm


- u

trata sygna?u

na

wyj?ciu

:

oko?o 6,8

dB

Podane ceny są orientacyjne