Nazwa Krótki opisCena brutto
Nazwa Krótki opisCena brutto
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 2mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xLC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.35.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 1mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xLC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.31.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 3mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xLC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.39.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xLC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.45.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 7,5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xLC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.52.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 10mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xLC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.60.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 15mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xLC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.75.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 20mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xLC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.90.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 0.5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xSC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.30.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 1mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xSC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.32.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xSC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.45.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 7,5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xSC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.52.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 10mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xSC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.60.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 15mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xSC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.75.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 20mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xSC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM3.90.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 0.5mPatchcord ?wiat?owodowy LC-LC o d?ugo?ci 0.5 metra.28.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 1mPatchcord ?wiat?owodowy LC-LC o d?ugo?ci 1 metra.30.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 2mPatchcord ?wiat?owodowy LC-LC o d?ugo?ci 2 metry.33.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 3mPatchcord ?wiat?owodowy LC-LC o d?ugo?ci 3 metry.35.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 5mPatchcord ?wiat?owodowy LC-LC o d?ugo?ci 5 metrw.39.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 7.5mPatchcord ?wiat?owodowy LC-LC o d?ugo?ci 7.5 metra.45.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 10mPatchcord ?wiat?owodowy LC-LC o d?ugo?ci 10 metrw.55.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 15mPatchcord ?wiat?owodowy LC-LC o d?ugo?ci 15 metrw.65.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 0,5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM2.29.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 1mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM2.31.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 2mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM2.34.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 3mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM2.36.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 7,5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM2.46.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 10mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM2.52.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL LC-SC OM2 DUPLEX 20mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xLC-2xSC o jako?? w?kna wielomodowego OM2.75.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 0.5mPatchcord ?wiat?owodowy SC-SC o d?ugo?ci 0.5 metra.25.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 1mPatchcord ?wiat?owodowy SC-SC o d?ugo?ci 1 metra.27.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 2mPatchcord ?wiat?owodowy SC-SC o d?ugo?ci 2 metrw.32.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 3mPatchcord ?wiat?owodowy SC-SC o d?ugo?ci 3 metrw.35.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 5mPatchcord ?wiat?owodowy SC-SC o d?ugo?ci 5 metrw.39.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 7.5mPatchcord ?wiat?owodowy SC-SC o d?ugo?ci 7.5 metra.45.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 10mPatchcord ?wiat?owodowy SC-SC o d?ugo?ci 10 metrw.49.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 15mPatchcord ?wiat?owodowy SC-SC o d?ugo?ci 15 metrw.65.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 0,5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.29.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 1mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.31.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 2mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.33.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 3mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.35.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.39.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 7,5mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.45.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 10mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.50.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 15mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.62.00
Patchcord ?wiat?owodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 20mPatchcord ?wiat?owodowy DUPLEX zako?czony wtykami 2xST-2xST o jako?? w?kna wielomodowego OM2.73.00
Adapter optyczny FC-PC/FC-PCAdapter optyczny FC/PC wykorzystywany do ??czenia dwch przewodw optycznych ze wsplnymi zako?czeniami 10.00
Simplex kabel optyczny ze z??czkami FC/PC 1mKabel optyczny umo?liwia prowadzenie ?wiat?owodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy u?yciu konwertera i odbiornika optycznego Przewd jednomodowy. D?ugo?? przewodu 1m29.00
Simplex kabel optyczny ze z??czkami FC/PC 5mKabel optyczny umo?liwia prowadzenie ?wiat?owodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy u?yciu konwertera i odbiornika optycznego Przewd jednomodowy. D?ugo?? przewodu 5m45.00
Simplex kabel optyczny ze z??czkami FC/PC 10mKabel optyczny umo?liwia prowadzenie ?wiat?owodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy u?yciu konwertera i odbiornika optycznego Przewd jednomodowy. D?ugo?? przewodu 10m59.00
Simplex kabel optyczny ze z??czkami FC/PC 25mKabel optyczny umo?liwia prowadzenie ?wiat?owodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy u?yciu konwertera i odbiornika optycznego Przewd jednomodowy. D?ugo?? przewodu 25m89.00
Simplex kabel optyczny ze z??czkami FC/PC 50mKabel optyczny umo?liwia prowadzenie ?wiat?owodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy u?yciu konwertera i odbiornika optycznego Przewd jednomodowy. D?ugo?? przewodu 50m129.00
Simplex kabel optyczny ze z??czkami FC/PC 100mKabel optyczny umo?liwia prowadzenie ?wiat?owodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy u?yciu konwertera i odbiornika optycznego Przewd jednomodowy. D?ugo?? przewodu 100m229.00
Patchcord wielomodowy 2xSC - 2xSC duplex- 1,5mPatchcord ULTIMODE PC-019D to dwa kable ?wiat?owodowe wielomodowe o d?ugo?ci 1.5 metra zako?czone obustronnie z??czami SC.18.00
Patchcord jednomodowy PC-511D 2xSC-2xSC- 1mPatchcord ULTIMODE PC-019D to dwa kable ?wiat?owodowe wielomodowe o d?ugo?ci 1.5 metra zako?czone obustronnie z??czami SC.25.00
Patchcord jednomodowy PC-522D 2xSC/APC-2xSC/APC 3m.Patchcord ULTIMODE PC-522D to dwa jednomodowe kable ?wiat?owodowe o d?ugo?ci 3 metrw zako?czone obustronnie z??czami SC/APC.27.00
Patchcord jednomodowy SC-SC simplex - 1.5mPatchcord ULTIMODE PC-511S to kabel ?wiat?owodowy jednomodowy o d?ugo?ci 1.5 metra zako?czony obustronnie z??czami SC.13.00
TFA 005 t?umik optyczny FC/PC 5dBmT?umik optyczny producenta Triax wyposa?ony w z??cze FC/PC, t?umienie 5dBm49.00
TFA 010 t?umik optyczny FC/PC 10dBmT?umik optyczny producenta Triax wyposa?ony w z??cze FC/PC, t?umienie 10dBm49.00
TFA 015 t?umik optyczny FC/PC 15dBmT?umik optyczny producenta Triax wyposa?ony w z??cze FC/PC, t?umienie 15dBm59.00

Podane ceny są orientacyjne